Jak sama powiedziała: Tak mnie walnęło, że prawie.

Jak sama powiedziała: Tak mnie walnęło, że prawie.

Zapewniam Was, nie sposób opisać te zabawki, które tam zobaczyłam, taka różnorodność, że głowa mała. Zsunął ręce na biodra, przytrzymał je, a swoje wyrzucił do góry. Teresa jeszcze przez chwilę pougniatała żołądź między dwoma palcami by wycisnąć resztki spermy z cewki, a ja w tym czasie prawie kwiczałem przez knebel. I znowu niesamowite wrażenie, Patrzę i widzę, jak przesuwa rękę, jak kieruje swoja dłoń do mojej Cipki.

-Otworzyłem oczy i zobaczyłem Monikę siedzącą w fotelu. Gdzieś w międzyczasie Elka pozbyła się tego, co miała na sobie i znów przytuliła się do Moniki. Ania wydała z siebie pierwszy jęk. Chcę cię wypieścić. W bardziej zegarowych jednostkach czasu można by to przeliczyć na niecała godzinę. a może wtedy to minie, sama nie wiem ale chcę jeszcze poznać jego odczucia, a potem może założę profil randkowy.

Nie wstydziła się swojej nagości i tego, że ktoś obserwuje ją w tak intymnej chwili. Jak sama powiedziała: Tak mnie walnęło, że prawie zaliczyłam glebę. Przecież nie ma pewności, że wysyłał jej swoje zdjęcia, teraz można łatwo oszukiwać w takich sytuacjach. Słyszę Twoje mruczenia. Ocierała się ordynarnie o ściany mojego odbytu, torując sobie drogę w moich wnętrznościach. Przyjaciółka wspomniała o możliwości popracowania Pupą, więc jakby chcąc uprzedzić ją, wzięłam się za ten temat.

Powiedziałam do Anety -a to spoko, idziemy Zdjęliśmy szpilki i na palcach pobiegłyśmy do chłopaków na koniec korytarza. Jakby to nie było wystarczająco oczywiste. Nie ma jednak też co kryć, ze kończyć jej nie chciała, że ekscytowało ją to uczucie. Żadna z opcji nie przedstawiała różowo naszego związku. Jego palce zacisnęły się na moim biodrach tak mocno, że byłam pewna że pozostawią po sobie siniaki.

Silnie umięśniona, o pięknych hebanowych łuskach. Nigdy wcześniej ze sobą nie spaliśmy, nawet o tym nie myślałem, ale teraz sytuacja się zmieniła. Podniecało mnie coraz bardziej a on pocałował mnie a potem zaczął pieścić moje sutki. Może przesadziła. powiedział Maks sam do siebie. Udostępniałem lokal a oni zapraszali panienki. Niestety większość była oderwana od życia zagnieżdżone w mitycznym środowisku bez problemów dnia — on piękny, zgrabny, miły, sympatyczny prawdziwy mężczyzna, trzymał niebywale zgrabną, seksowną w gorących ramionach pieścił do spełnienia.

Każdy dotyk jego warg sprawiał mi przyjemność. Objęłam go dłonią i zaczęłam powolutku pieścić, raz po raz delikatnie całując główkę. Pocałunki Fabiana stawały się coraz bardziej namiętne. Aż przyszedł moment, kiedy poczułam, że pośladki oparły się o obrzeże konsoli. I wróciłam na wybieg powtarzając układ jaki wykonałam za pierwszy razem. Ta cudowna bogini pocałowała czubek jego przyjaciela, po czym prawie całego wsunęła sobie do buzi.

Czując, że się już rozluźniłam ten, który mnie pieścił, dał znać drugiemu, tamten tylko na to czekał. Podobnie jak ja i Adam, nasi Dostawcy znani są tylko z imienia. Sukienka nie przykrywała moich majtek, zatrzymałam się tak na chwilę dając mu na to widok, on patrzył się tylko na to co jest przed nim. Strapon zaczął intensywnie znikać w mojej dupie i wyjeżdżać z niej. Sam nie wiem, dlaczego nie mogłem oderwać od nich wzroku.

Popchnął ją delikatnie na kanapę. Lepiłam się na twarzy i całym ciele. Miałam już orgazm, ale chciałam więcej i jeszcze więcej. Odwróciłem się do Pani Wioletty, która kiwnęła mi głową z wyrazami zgody. Słychać było w ich głosie przez drzwi, że winko zaczęło działać i się rozluźniły. Otwieram drzwi, a tam nie jeden, ale dwóch młodych, może nie za wysokich, ale bardzo dobrze zbudowanych Murzynów. Podniecił ją ten widok.

Jesteś bardzo gorąca w środku, moje palce są zalewane obficie soczkami. Nie chciała wydać się wulgarna zakładając wysokie szpilki. Wspominałam Dominika, jak zobaczył wybiegającą z sypialni, prawie gołą goniącą wkoło stołu, wrzeszczącą o klatce dla niego na miesiąc, czarnym smoku co wetknie i wyskoczy gardłem. Jest wcześnie rano, wstałaś wcześniej jak ja, słyszę wodę w łazience zapewne bierzesz prysznic.

I tak już w wieku czternastu lat miałam obkutą na blachę teorię i… żadnej praktyki. Czułam że robię się mokra myśląc, jak bardzo poruszyłam Pawła bo jego członek był postawiony na baczność. W dodatku teraz jego propozycja wydała mi się ciekawa. Teraz stała w pokoju hotelowym czekając na spotkanie. Tym razem, zamiast zaśpiewać postanowiłam zatańczyć przed kamerą w pewnym momencie zaczęłam tak się obracać że sukienka się podniosła odsłaniając moją pupę.

— Pokręcił głową. Alina zadała mi kilka fachowych pytań, zaglądając z latarką do mojej biednej przepracowanej cipusi i orzekła, że nic mi nie będzie. Chwyciłam się lewą ręką kierownicy, prawą rękę oparłam o konsole i zaczęłam napierać. Magda przez chwilę rozkoszowała się pocałunkiem, ale później zdecydowanie przesunęła go niżej jedną ręką podsuwając mu swoją pierś.