Mocno po same jądra.

Mocno po same jądra.

Usłyszała ciche jęki z jego ust. Zacząłem jeszcze szybciej nim poruszać, ale to również nie zdawało egzaminu. Marcin cały czas stał za drzwiami i oglądał jak się przebieram w różne komplety bielizny. Złapałam mocniej, tuż przy jądrach i wróciłam do ssania. Raz, kiedy wychodziłam po lekcjach z Aliną czarnulka już na mnie czekała i wyobraźcie sobie, w szatni, przy Alinie złapała mnie za tyłek. Prawda, Wiolcia, prawda przytaknęła Pani Monika.

Wstąpiłeś do zakonu, że nie chcesz się spuścić? A co chciałby zrobić ten wolny człowiek ? Tak to wyglądał pierwszy raz Aliny, a przynajmniej tak mi go przedstawiła. Była otwarta na oścież, a różowe fragmenty zdawały się prosić o nasienie. A ja kusiłam Krzyska. Łapiąc za ciągle pobudzonego członka, wsunęła w siebie od tyłu, odchyliła dokumentnie głowę, by móc zapleść twarz we włosach. Zaczął go delikatnie masować i bawić się nim.

To od kiedy zaczynam. Jeśli od razu leżysz plackiem, to zlezie ci skóra. Mocno po same jądra. Robiłyśmy to spokojnie, aby podniecenie w nas wzrastało coraz bardziej. Dwie na jednego, dwóch na jedną, trzech, sześciu. Smakowała inaczej niż zwykle. Rozwiązał mnie i zaprosił do kuchni. Na początku pomyślałem o mojej eks, Monice i jej kumpeli Julii. Posłusznie wykonała polecenie, w oczach było widać ze odpływa.

O ty dziwko złapał mocniej. Wyciągam powoli i ponownie się zagłębiam. W końcu poczułam, że jest już cały. No no no, widzę że ciekawie się zabawiacie beze mnie dziewczyny. wysyczał Benjamin Dalej! Z każdym krokiem jej sukienka podwijała się do góry więc kiedy stała przy nich widziałem prześwit między jej udami. Nerwowo stukała długimi, bordowymi paznokciami w parapet. Pożegnałem się z szefem i zacząłem normalną zmianę.

Gorący całus w usta na pożegnanie był najwspanialszym wspomnieniem. Wniknął fallus głęboko w dostępny raj, szukał jabłka wiedzy tak długo, długo, do czasu głośnego w kółko powtarzanego coraz głośniej. Usiadła z powrotem, a ja włożyłem język w jej pochwę i poczułem, że kolejne porcje wpadają do moich ust i znowu muszę połykać. Dziewczyna zaczęła poruszać biodrami. Mamy nie będzie jeszcze co najmniej jakieś dwie godziny.

Tak, tak, ale już pełnoletni, ba 20 letni odpowiedziała Pani Wioletta. Ah ty wiesz, jak pocieszyć człowieka… barman puścił oczko. Wpij się ustami w środek, niewolniku. Rzeczywiście, było co oglądać i co wybrać. Gosia domyślała się, że Ania z Michałem może podobnie sobie poczynać do niej i pewnie dodatkowe towarzystwo już również nie jest im potrzebne. Nie było jednak wiadomo, czy od podniecenia, czy zdrady, złości i żalu, czy po prostu od zapowiedzi czekających ich oboje głębokich konsekwencji tego czynu.

Zaczęłam ssać delikatnie i bez pośpiechu. Piotr pisze. Chodź oprowadzę Cię po firmie. — Umiem sama zapewnić sobie alkohol. To prawdziwie najlepszy posiłek, jakiego można zaznać. Znowu złapała wiszącą na oparciu krzesła torebkę, była gotowa wybiec. Zaryzykowałaś? Pamiętam, że zrobiło mi się dziwnie, zakręciło mi się w głowie i poczułam się bardzo lekko. Z drugiej. Poczułam się cieplej i zerknęłam na jego spodenki ale nie było widać wypuklenia, pewnie go zaskoczyłam.

Zastanawiałem się, czy mnie rozpozna. Objęła go za szyję, usiadła na nim okrakiem i nabiła się na jego fiuta. Z początku poruszałam się bardzo energicznie, ale postanowiłam trochę zwolnić, by dłużej czuć tą przyjemność. No tak. Zdjęłam nasze mokre już majteczki. Zabieraj łapkę, mężu pogroziła mu palcem, ciągle uśmiechając się bezczelnie. Musiałem się skarcić w duchu, że to, jak wszystko inne, ma na celu zadowolenie mojej Bogini, a nie mnie.

Tak mamo, w jak najlepszym a u Ciebie? Nie odezwałam się już słowem, tylko pochyliłam się ku niej i pocałowałam ją w usta. Potrafię jedynie myśleć o tym jak o doświadczeniu spoza świadomości. Ja z dzieckiem, ty ze zwierzakami w naszym domu… Moja seksualna frustracja sięgała zenitu. Wiem, że byś chciał, wszyscy faceci o tym marzą przerwała monolog nagle wpijając mi się w usta, pakując cały zwinny język w moje usta.

Zawyłam z rozkoszy przez zaciśnięte na dłoni usta. Może nie do końca to prawda, że nie drgnął, bo Alina pod materiałem spodni wyczuła powiększający się z każdą chwilą znajomy jej kształt. Ale w tym momencie pomyślałam, że nie po to ja tam wkładałam, aby się tylko cieszyć z takiego podniecenia. Zza biurka wyłoniła się Iwona ubrana w elegancki garniturek, miała ubraną białą koszulę z rozpiętymi dwoma guzikami.

Widziała cię… nas w takiej sytuacji, że już nic jej nie zaskoczy uśmiechnął się. Kiedy Aga przeszła do generalnego szturmu pochłaniając go całego w końcu się poddał. Nie trzeba było być tak bezpośrednią. Spojrzała na półkę na której leżała nieduża, odebrana przez nią rano paczka. Nie no oczywiście, że bym pocałował, mówiłem przecież, że są Panie atrakcyjne odparłem. Adam te warunki przyjął, piszę jednocześnie, że na sobotni wieczór ma dla mnie zabawę w dwa kolory biały i czarny.