Powiedziałem jej, że kojarzę typa, ale że to palant.

Powiedziałem jej, że kojarzę typa, ale że to palant.

Potem przyszła kolej na majtki. Czuła że jej soki wymieszały się z jego sokami. Wibrator okazał się strzałem w dziesiątkę, sprawiał on niezapomniane doznania dla młodych dziewczyn. Jedną pieściłem języczkiem, a druga skakała na moim penisie. Jęknęłam głośno z rozkoszy, gdy Marian przesunął językiem pomiędzy moimi wargami i dotarł aż na górę, do mojej łechtaczki. Jednak najwięcej radochy sprawiało jej, gdy chłopak leżał na plecach, a ona go ujeżdżała jak dzikiego mustanga to cytat z jej słów.

Posłuchałam się i cała naga wstałam i poszłam do kuchni, usiadłam przy stole i czułam jak z mojej cipki wycieka sperma. Właśnie zaczynasz wyciągać pochopne wnioski. Tęskniliśmy powiedział z szelmowskim uśmiechem i obaj przytulili się do mnie. Nie… Mój drogi. Joasia podjechała pod mały dom w miejscu, którego w ogóle nie rozpoznałem. Drugi spokojnie gładził moje Piersi, tym sposobem trochę rozładowywał napięcie, Cipka puściła swoje soki i za moment doszłam do bardzo wysokiego poziomu podniecenia.

Ten się wysunął, ale przymierzał się trzeci. Ja najpierw usiadłam na jego biodrach, a następnie uniosłam się i ustawiwszy jego pałkę w swoim gniazdku zaczęłam się na nią wsuwać. Powiedziałem jej, że kojarzę typa, ale że to palant. W takim razie ty mów mi Rysiek mrugnął okiem. Zgodził się na wszytko, to wzbudziło w niej trochę więcej zaufania i przekonanie, że podjęła dobrą decyzję. Jestem taka mokra… wyszeptałam mu do ucha, przerywając pocałunek.

Przeszły do pozycji 69, która była ich ulubioną. Panowie, będąc po przeciwnych stronach, jednocześnie zaczęli mnie pieścić, doprowadzając do stanu wysokiego podniecenia. Było doskonałym dopełnieniem rozkosznych chwil spędzonych w sypialni. Podskoczyłam jak piłeczka, głowa odchyliła mi się do tyłu, i widziałam w lustrze nad sobą, jak ona wraca do swojej pozycji, a ja wbijam się coraz mocniej w jego biodra.

Tobie chyba też przypadł do gustu. Wiedziałem, że to nie będzie tanie, ale to bardzo dużo pieniędzy. Stanęłam tyłem, lekko rozciągnęłam pośladki a Marek pomógł mi wcelować Pupcia na pałkę Adama. -Dziękuję, Ty też! Jestem taka mokra szeptała tak bardzo, moje piersi są twarde, a moje ciało aż prosi się o gorący seks. To w czym? Aż nagle poczułam, jak wytrysnął. Stojąc przed płonącym ogniskiem z czerwonym niebem za plecami zdawała się być afrykańską wojowniczką gotową na podbój całego naszego kraju.

Dobrze, że tamten był pierwszy, byłam już dobrze rozluźniona, bo ten był potężniejszy. Sama zdecyduje czy mu potem wysłać. Marek rozwiązał pas od szlafroka. Czy może tylko jęków dochodzących z telefonu, wyobrażając sobie, że należą do mnie? Głębokie gardło, no proszę zwróciłem się do niej z uznaniem gdzie się tego nauczyłaś? Ze zdziwieniem stwierdziła że jest już zupełnie mokra. Nie, chcę się iść wykąpać wziąć prysznic a o co chodzi?

Ubrałam pierwszą kreację, w salonie już leciała muzyka dodatkowo na wprost ( wybiegu ) ustawiłam kamerę by nagrać swój pokaz. Zaczął całować kobietę po udach. Próbowałam nie myśleć o ostatniej sytuacji, chociaż przyjemność jaką podarował mi Paweł była po prostu nie do zapomnienia i jeszcze ten dorodny i drgający penis. Każdy jego ruch, każde drgniecie penisa w mojej cipce sprawiało mi ból, ale i masę przyjemności.

Jakby od niechcenia gestykulując drugą ręką położył na kolanie a ja jej nie cofnęłam. W październiku pojechałam na jeden weekend do mojej rodzinnej miejscowości, aby zobaczyć się z rodziną i ze znajomymi. Jego penis wchodził w nią praktycznie cały. Wstał i szybko je ściągnął. Wyszliśmy. Otworzyła lekko oczy i w delikatnym świetle dostrzegła zarys sylwetki przemykającej korytarzem postaci. Jebał mnie powoli razem z kolegą, który wszedł na biurko i podobnie jak jego znajomi wsadził mi kutasa w usta.

Rozumiem, jak się czujesz, ale… Tym razem to Dawid mu przerwał. Nagle poczułam, że jego ręka posuwa się coraz wyżej, aż w końcu dotarła do mojego krocza. W drodze losowania raz w tygodniu zostanie wybrane zamieszczone w portalu marzenie erotyczne. A może to był właśnie ten smak zwycięstwa, o którym mówiła kumpela, okupiony ciężką walką. Było jednak za późno. Było nieziemsko wyrzeźbione. Komputer mi wysiadł, a mam tam pracę dyplomową… Przynieś mi go.

Robert i Krzysiek (zapewne nie były to ich prawdziwe imiona) weszli, przywitali się i usiedli na kanapie. Wskoczył zgrabnie do blaszaka, jechali na leśną eskapadę, jak zgrana para szli jednym krokiem z drobną różnicą ona na dwóch, on na czterech. Oczywiście Alina doskonale pamiętała, gdzie schowała to ubranie. Po kilku minutach wstałam, otarłam spermę z twarzy i się ubrałam po czym poszłam na lekcje.

W bonusie utrzymywał też mieszkanie we względnym porządku, co było nie do przecenienia. Rzucił plecak na tylną kanapę i usiadł obok mnie. Zsunął się na bok, ja włożyłam między nogi ręcznik, z którym wyszłam z łazienki i tak przez moment leżeliśmy. Już ją tak nauczyliśmy że gdy jedno z nas mówi że mają być otwarte drzwi to znaczy że ta przeciwna strona ma już czekać gotowa i rozebrana. — Podejdź na kolanach bliżej kanapy.

Wiem, co ci się spodoba. A Adela dyszała cały czas pode mną i chyba nie ogarnęła nawet, że tamta wbiła nam do pokoju. Tak piękne, że aż wydają się nierealne. Myśl jak bardzo przyjacielowi smakowała moja szparka podniecała mnie jeszcze bardziej. Jedziemy do ciebie?